TRIFOT RESTAURANT TRIFOT RESTAURANT

Nabídka

Nestačí jen uvařit

Víme, že nestačí jen uvařit a uspokojit váš hlad, ale je nutné obohatit celý proces vaší návštěvy řadou drobností, které v celkovém vnímání tvoří ucelenou přidanou hodnotu. Je nezbytné, aby mozek každého z vás byl zaměstnaný a stále byl něčím milým a neobvyklým překvapován. Aby čekání na jídlo bylo vyplněno přemýšlením o tom, co se to tu vlastně děje. Aby v podvědomí každého z vás vznikala zvědavost a otázky, na které ve vhodnou dobu dostanete odpověď. Jedná se o  příjemný proces, který vyžaduje celou řadu drobných a často zdlouhavých postupů, ze kterých (VY) postupem času nabudete přesvědčení, že jsme pro vás (MY) velmi důležití. Že chodit k nám s rodinou, přáteli nebo organizovat u nás firemní večeře je příjemné a obohacující. Chceme, aby se zde každý cítil jako součást dobře fungujícího organismu, který se skládá z dobrého jídla, jedinečného prostředí protnutého příjemnou živou hudbou  a v neposlední řadě z mimořádně ochotného personálu, který má zvláštní schopnosti lidem naslouchat nebo ho pobavit, ale také si s ním sednout a povídat si na jakékoliv téma.

Nejraději si však povídáme o cestování, aby ne, když se nám podařilo procestovat 102 zemí, z toho 38 v Africe, a to již ze své podstaty vyvolává řadu překvapujících výrazů a emocí. Jako restauratéři a cestovatelé máme ty nejvyšší cíle.  Rádi se o naše zážitky dělíme a pojíme příjemné s užitečným. Trifot restaurant se stal oblíbeným místem pro setkávání všech dobrých lidí a cestovatelů obzvlášť. 

Chyby a přešlapy

Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a vážně velmi inspirativní. Ať se totiž snažíme  jak nejlépe umíme, jde z 90 % o práci, kterou dělají lidé se svými každodenními starostmi, do přípravy jídel vstupují emoce, časová tíseň ale třeba i technické potíže nebo i nedostatek personálu a je tak klidně možné, že něco, co děláme léta téměř poslepu se nepovede. Pro tyto situace máme propracovaný systém, kterým se snažíme přešlapy nebo dokonce ostudu v jakékoliv fázi napravit. Není pro nás nic důležitějšího, než vy a naše reputace. Pokud jsme nesplnili vaše očekávání, nestyďte se nám o tom říci. Pokud vám nechutnalo, jídlo samozřejmě platit nemusíte. Pokud čekáte dlouho nebo máte jiný problém, prostě váš pocit naznačte a pokud to někdo z nás nepochopí, klidně si dupněte. Rádi vám alespoň nabídneme kompenzaci, zajímavý dárek nebo třeba luxusní vodu či  panáka dobrého alkoholu na srovnání nálady.  Nejhorší je když nic neřeknete a už nikdy nepřijdete. Tuto práci děláme opravdu moc rádi a chceme, aby to bylo na nás a všem na co sáhneme vidět. Chceme být nejlepším podnikem, kam se budete těšit.